Гачки для підвішування та троси

 1. Гачки для підвішування та троси
  Використовуйте троси з відповідними гачками, щоб повісити вашу картини.

  Можливі різноманітні комбінації. Ваш вибір залежить від декору стін, вашого бачення та ваги картини.

  Гачки STAS smartspring на перлонових нітях - навантаження на гачок до 4кг
  Гачки STAS zipper на перлонових нітях - витримують навантаження на гачок до 15 кг
  Гачки STAS zipper на сталевих тросах - витримують навантаження до 20 кг


 2. STAS шнур з лєски (перлонова нитка) з петлею переносить навантаження до 4 кг у поєднанні з крючком-пружиною і при використанні з крючком-Zipper можна повісити декор до 15 кг на шнур.


 3. Гачки для дерев'яних рейок розраховані для підвішування різних видів мистецтва на рельсових профілях (наприклад, дерев'яних рейках). Сталевий гачок для дерев'яних рейок доступний у трьох кольорах: білий, золотий ( латунний вигляд) і хромований вигляд.

  Вивчайте більше

 4. “STAS picture hits” - це прозорі прищіпки для легкого поєднання картинок та фотографій. “STAS picture hits” можливо зафіксувати безпосередньо в систему профіля для підвіски STAS. Прозора смужка може бути додана, наприклад, для того, щоб розмістити ряд зображень на рівні очей.

  Містить:
  20 STAS picture hits
  2 смужки по 50 див

  Вивчайте більше

 5. «Набір магнітів STAS» - це гнучка і швидка магнітна система підвісу для підвішування паперів, записок, фотографій або карток. Комплект магнітів STAS може бути використаний з системою STAS.

 6. Захвати для стельової стелі можна пересунути по стелі одним рухом. Гачок виштовхується над проміжною частиною системи стелі. Ідеально підходить для підвішування білбордів, вивісок покажчиків або інших предметів зі стелі.


  колір: білий
  вага: 5кг
 7. Наші панельні гачки бувають різних форм і розмірів. Використовуйте гачок STAS з перлоновою ниткою (леска) з петлею та «STAS-Зіппер» для зручного підвішування.